SZKOLENIE OTWARTE:

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych:
zmiany w ochronie danych osobowych po 25 maja 2018 r.

KATOWICE 22.06.2017 r.

Centrum Szkoleniowe Europrofes 40-095 Katowice, ul. Stawowa 10 – zobacz gdzie jest sala szkoleniowa!

Pozostałe wolne miejsca: 15.
Do pobrania: PLAN SZKOLENIA i UMOWA ZGŁOSZENIE

CENA:  599 zł netto.
Czas trwania 1x6h zegarowych (+przerwy): od 9:00 do 16:00.

Adresaci szkolenia: administratorzy bezpieczeństwa informacji, przedsiębiorcy przetwarzający dane osobowe, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwa informacji.

Opis szkolenia: Szkolenie ma na celu omówienie najważniejszych zmian związanych z wejściem w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Szkolenie obejmuje przedstawienie nowych obowiązków administratora oraz podmiotu przetwarzającego, a także nowe prawa podmiotu danych. Omówione zostaną także zmiany w zakresie odpowiedzialności za naruszenie przepisów o ochronie danych, w tym wywołujące najwięcej emocji administracyjne kary pieniężne w maksymalnym wymiarze do równowartości 20.000.000 euro.

 


PROWADZĄCY:


Tomasz CyganTOMASZ CYGAN- Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2005 roku z oceną bardzo dobrą. W tym samym roku rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz aplikację sądową, którą ukończył w roku 2008.

Administrator Bezpieczeństwa Informacji (aktualnie: ABI spółek korporacji międzynarodowej, Pełnomocnik Zarządu ds. ochrony danych spółki produkcyjnej o przeznaczeniu wojskowym).

Od 2007 roku przeprowadził kilkaset szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, tajemnic handlowych, własności intelektualnej, prawa autorskiego, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Od 2010 roku prowadzi indywidualną praktykę adwokacką.

Jest autorem kilkudziesięciu artykułów oraz publikacji książkowych, w tym między innymi „Podręcznika Administratora Bezpieczeństwa Informacji”, współautorem „Polityka bezpieczeństwa i instrukcja zarządzania systemem informatycznym” oraz „Tworzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2014”.

Współautor bloga „Ochrona Danych Osobowych Blog informacyjno – edukacyjny” – www.odo.com.pl.

Uczestnik licznych konferencji związanych z ochroną danych osobowych.

Audytor wewnętrzny normy ISO/IEC 27001:2014-12.


ZOBACZ WYWIAD Z NASZYMI TRENERAMI:


W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt:

Iwona Orlecka- koordynator szkoleń.
Tel.: (32) 255 – 55 – 99
E-mail: iwona@orleccy.pl / biuro@orleccy.pl