Dajesz dziecku urządzenie z dostępem do Internetu? Nie wiesz jak uchronić swoje dziecko przed przestępcami? Martwisz się o swoje dziecko, ale nie wiesz jak z nim rozmawiać?

W takim razie to szkolenie jest dla ciebie!

 

Szkolenie współorganizowane z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. 

 

 

SZKOLENIE OTWARTE:

BEZPIECZNE DZIECKO– szkolenie dedykowane rodzicom.

 

Nowy termin już niedługo!

ul. Wolności  345a (wjazd od ul. Sienkiewicza), 41-800 Zabrze – zobacz gdzie jest sala szkoleniowa!


299 zł/brutto – szkolenie wraz z poczęstunkiem (w przypadku skorzystania ze szkolenia Pierwsza Pomoc 398 zł/brutto). 

 

POBIERZ: PLAN SZKOLENIA
POBIERZ: UMOWA ZGŁOSZENIE

 

Materiały główne, materiały pomocnicze, oprogramowanie pomocne w temacie oraz poczęstunek.

Możliwość uczestnictwa w dodatkowym bloku tematycznym „Pierwsza Pomoc” w godzinach 20:00-21:00- szczegóły w umowie zgłoszenia.

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt:

Iwona Orlecka
Opiekun klienta

GSM 508 144 794
Tel. 32 255 55 99

e-mail: iwona@orleccy.pl

TRENERZY:


Mgr Justyna Żurawska-Toobolewska – psycholog, psychoterapeuta oraz terapeuta systemowy. Od 17 lat pracuje w Ośrodku Profilaktyki i Leczenia Uzależnień oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w terapii indywidualnej i grupowej zarówno osób dorosłych jak i młodzieży. Ukończyła szkolenie z zakresu systemowej terapii rodzin oraz całościowy kurs psychoterapii w Krakowskiej Fundacji Psychoterapii.


Izabela Kmieć – przede wszystkim instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR (Emergency First Response) nr: EFR-431037 z uprawnieniami do prowadzenia certyfikowanych przez EFR kursów z zakresu pierwszej pomocy, instruktor pływania, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Jest absolwentką AWF i pedagogiki, czynnym nauczycielem od 20 lat. Ukończyła szereg kursów i szkoleń podnosząc swoje kwalifikacje. Pierwszą pomocą zajmuję się od 2008 r.


Michał Geilke- Aktualnie IOD grupy spółek korporacji międzynarodowej, IOD/Pełnomocnik Zarządu ds. ochrony danych spółek produkcyjnych o przeznaczeniu wojskowym. Doświadczony trener i wykładowca na licznych seminariach ( w tym w debatach z udziałem GIODO), szkoleniach otwartych i zamkniętych z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, między innymi dla Wojska Polskiego. Współautor publikacji:

  • ”Polityka Bezpieczeństwa i Instrukcja Zarządzania Systemem informatycznym” – wydawnictwo Presscom Sp. z o.o. 2011 ISBN 978-83-62723-16-4,
  • ”Tworzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2014″” – wydawnictwo Presscom Sp. z o.o. 2015 ISBN 978-83-64512-62-9.

Od 2015 roku Biegły sądowy Sądu Okręgowego w Katowicach w dziedzinach:

  • „Informatyka” : w zakresie bezpieczeństwo informacji i systemów informatycznych oraz ochrona danych w systemach teleinformatycznych;
  • „Wideopiractwo” : w zakresie przerabianie fotografii cyfrowej, manipulacja metadanymi fotografii cyfrowej, naruszenie praw do wizerunku oraz bezpieczeństwo multimediów;