Firmy zrzeszone w Związku Firm Ochrony Danych Osobowych posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym w obszarze ochrony danych osobowych.

Dostarczają usługi profesjonalne na najwyższym poziomie największym firmom z sektora prywatnego, jak również jednostkom samorządowym i rządowym.

Więcej na stronie ZFODO. 

Related Post

Zapraszamy do lektury...

„Pancerne komputery z siatką Faradaya przeciwko mobilnym wirusom, zastępy kamer i...

„ENERGETYKA +”

Druga edycja Konferencji ENERGETYKA+ zakończona. W dniach 9-10 kwietnia w warszawskim...

Wspieramy Dzieciaki!

Wsparliśmy lub nadal wspieramy Innych! Co roku nasza firma przekazuje środki finansowe...

Konferencja „Jakość i...

Pracownicy służby zdrowia dyskutowali w czwartek (01.10.2015) w siedzibie Fundacji...

Fundacja Rozwoju...

Miło nam Państwa poinformować o podjęciu współpracy z Fundacją Rozwoju...

Rewolucja w ochronie danych-...

Już niedługo w życie wchodzą nowe Ogólnoeuropejskie zmiany w przepisach o ochronie...

Firmy zrzeszone w Związku Firm Ochrony Danych Osobowych posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym w obszarze ochrony danych osobowych.

Dostarczają usługi profesjonalne na najwyższym poziomie największym firmom z sektora prywatego, jak również jednostkom samorządowym i rządowym.

Posiadają doświadczenie w wielu sektorach i branżach, dzięki czemu oferują swoim Klientom indywidualne dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Posiadają wielu partnerów biznesowych – kancelarie prawne, firmy doradcze z obszaru IT oraz marketingu. To pozwala im kompleksowo doradzać ich Klientom – doradzać nie tylko  w obszarze ochrony danych, ale całokształtu biznesów ich Klientów.

Pracownicy firm zrzeszonych w ZFODO są autorami lub współautorami najważniejszych w kraju publikacji i raportów dotyczących ochrony danych osobowych. Jako prelegenci oraz trenerzy uczestniczą w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą.

Więcej na: www.zfodo.org.pl