O nas

Firma Orleccy – bezpieczeństwo i edukacja powstała w 2010 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie instytucji publicznych jak i przedsiębiorstw na usługi związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych. W naszych pracach główny nacisk kładziemy na informacje prawnie chronione ( np. dane osobowe ) oraz dzięki szkoleniom na jeden z najważniejszych aspektów bezpieczeństwa- świadomość ludzką.


Zobacz co mówią o Nas nasi Klienci…


NASZYMI AUDYTORAMI WIODĄCYMI A ZARAZEM GŁÓWNYMI TRENERAMI SĄ:


mg_orleccyMICHAŁ GEILKE- Inspektor Ochrony Danych (aktualnie: IOD grupy spółek korporacji międzynarodowej, IOD/Pełnomocnik Zarządu ds. ochrony danych spółek produkcyjnych o przeznaczeniu wojskowym). Doświadczony trener i wykładowca na licznych seminariach ( w tym w debatach z udziałem GIODO), szkoleniach otwartych i zamkniętych z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, między innymi dla Wojska Polskiego.

Współautor publikacji:
”Polityka Bezpieczeństwa i Instrukcja Zarządzania Systemem informatycznym” ”- wydawnictwo Presscom Sp. z o.o. 2011 ISBN 978-83-62723-16-4,
„”Tworzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2014″” ”- wydawnictwo Presscom Sp. z o.o. 2015 ISBN 978-83-64512-62-9.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania polityki bezpieczeństwa i instrukcji zarządzania systemem informatycznym oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Audytor Norm: ISO 27001 i ISO 9001/AQAP.

Biegły sądowy w dziedzinach:

„Informatyka” : w zakresie bezpieczeństwo informacji i systemów informatycznych oraz ochrona danych w systemach teleinformatycznych”
„Wideopiractwo” : w zakresie przerabianie fotografii cyfrowej, manipulacja metadanymi fotografii cyfrowej, naruszenie praw do wizerunku oraz bezpieczeństwo multimediów.

 Właściciel firmy Orleccy- bezpieczeństwo i edukacja.


Tomasz CyganTOMASZ CYGAN-  Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2005 roku z oceną bardzo dobrą. W tym samym roku rozpoczął studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz aplikację sądową, którą ukończył w roku 2008.

Inspektor Ochrony Danych (aktualnie: IOD spółek korporacji międzynarodowej, Pełnomocnik Zarządu ds. ochrony danych spółki produkcyjnej o przeznaczeniu wojskowym).

Od 2007 roku przeprowadził kilkaset szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, tajemnic handlowych, własności intelektualnej, prawa autorskiego, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Od 2010 roku prowadzi indywidualną praktykę adwokacką.

Jest autorem kilkudziesięciu artykułów oraz publikacji książkowych, w tym  między innymi „Podręcznika Administratora Bezpieczeństwa Informacji”, współautorem „Polityka bezpieczeństwa i instrukcja zarządzania systemem informatycznym” oraz „Tworzenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2014”.

Współautor bloga „Ochrona Danych Osobowych Blog informacyjno – edukacyjny” – www.odo.com.pl.

Uczestnik licznych konferencji związanych z ochroną danych osobowych.

Audytor wewnętrzny normy ISO/IEC 27001:2014-12.


dsc_8764GRZEGORZ KRAWIEC– Inspektor Ochrony Danych (aktualnie: IOD w spółce produkcyjnej).

Menadżer spółek prawa handlowego, który dzięki doświadczeniu zawodowemu w obszarze zarządzania uzyskał kompetencję w prowadzeniu wielopłaszczyznowych aspektów ich funkcjonowania. W szczególności w zakresie bezpieczeństwa informacji przedsiębiorstw (identyfikacja Tajemnicy Przedsiębiorstwa), spełnienia wymagania dotyczących ochrony danych osobowych, przeprowadzania audytów oraz wdrażania metod i narzędzi doskonalenia systemów zarządzania.

Jako analityk opracowywał analizy przed prywatyzacyjne sytuacji prawnej majątku spółek, zaś będąc pracownikiem kancelarii notarialnej uczestniczył w sporządzaniu szeregu skomplikowanych umów zarówno z zakresu prawa cywilnego, jak i gospodarczego.

Pełnomocnik systemów zintegrowanych oraz Audytor norm: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,BS OHSAS 18001:2007/PN-N-18001:2004.

.

.


Adrian Kasperek – wieloletni menadżer, konsultant i specjalista w zarządzaniu zespołami odpowiedzialnymi za obsługę klienta.

Zajmuje się koordynowaniem pracy zespołu handlowców oraz budowaniem strategii sprzedaży. Posiada wieloletnie doświadczenie w procesach negocjacji i zamykaniu sprzedaży.

Dla naszej firmy prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się przykładowo:

Jak sprzedawać więcej, drożej i skuteczniej?
Jak lepiej docierać do potrzeb klienta?
Jak zamknąć sprzedaż?

Adrian jest właściwą osobą aby taką wiedze przekazać.